Kategorie stron:

Wpisy z kategorii Inne (258)


<< wcześniej
dalej >>


angielski Chojnice

Mam na imię Roger i jestem nauczycielem języka angielskiego z 11 letnim doświadczeniem. Pochodzę z Liverpoolu i jestem native speakerem. Po latach spędzonych na nauczaniu w Polsce, Włoszech, Hiszpanii i Anglii razem z żoną postanowiliśmy otworzyć własną szkołę języka angielskiego w Chojnicach. Posiadam doświadczenie w nauczaniu klas wielo- jak i jedno- narodowościowych we wszystkich kategoriach wiekowych oraz na wszystkich poziomach nauczania. Prowadzę również kursy dedykowane wąskim specjalnościom takim jak angielski biznesowy, angielski w miejscu pracy czy przygotowanie do egzaminów Cambridge. Ukończyłem kursy Trinity TESOL (Teaching English to Speakers of Other Languages) oraz Cambridge DELTA (Diploma in English Language Teaching). Jestem pasjonatą nauczania języka angielskiego oraz w pełni rozumiem potrzebę swobodnego posługiwania się nim we współczesnym świecie. Mam na imię Roger i jestem nauczycielem języka angielskiego z 11 letnim doświadczeniem. Pochodzę z Liverpoolu i jestem native speakerem. Po latach spędzonych na nauczaniu w Polsce, Włoszech, Hiszpanii i Anglii razem z żoną postanowiliśmy otworzyć własną szkołę języka angielskiego w Chojnicach. Posiadam doświadczenie w nauczaniu klas wielo- jak i jedno- narodowościowych we wszystkich kategoriach wiekowych oraz na wszystkich poziomach nauczania. Prowadzę również kursy dedykowane wąskim specjalnościom takim jak angielski biznesowy, angielski w miejscu pracy czy przygotowanie do egzaminów Cambridge. Ukończyłem kursy Trinity TESOL (Teaching English to Speakers of Other Languages) oraz Cambridge DELTA (Diploma in English Language Teaching). Jestem pasjonatą nauczania języka angielskiego oraz w pełni rozumiem potrzebę swobodnego posługiwania się nim we współczesnym świecie.

Informacje o stronie:
Id strony:
4032
Dodano do katalogu: 2020-07-27 o godzinie 14:14:12
Wpis w kategorii: Inne
Adres www: http://www.global-chojnice.pl
Google PageRank: PageRank=0
Tagi: angielski chojnice, angielski dla dorosłych chojnice, angielski dla firm chojnice, nauka angielskiego chojnice

darmowa nauka gry na gitarze

Polski serwis oferujący darmową naukę gry na gitarze. Ogromna baza ćwiczeń i utworów online. Jeżeli chcesz nauczyć się grać na gitarze, to ta strona jest właśnie dla Ciebie. Oferujemy wiele ćwiczeń, które pozwolą na udoskonalenie Twojej techniki gry. Dodatkowo przygotowaliśmy sporo utworów, którymi będziesz mógł oczarować Twoich znajomych. Mamy nadzieję, że nasze darmowe lekcje przypadną Wam do gustu i dzięki nim nauka gry na gitarze stanie się łatwa i przyjemna. Na start przedstawiamy kilka ćwiczeń, które udoskonalą Twoją technikę gry, podczas nauki gry. Polski serwis oferujący darmową naukę gry na gitarze. Ogromna baza ćwiczeń i utworów online. Jeżeli chcesz nauczyć się grać na gitarze, to ta strona jest właśnie dla Ciebie. Oferujemy wiele ćwiczeń, które pozwolą na udoskonalenie Twojej techniki gry. Dodatkowo przygotowaliśmy sporo utworów, którymi będziesz mógł oczarować Twoich znajomych. Mamy nadzieję, że nasze darmowe lekcje przypadną Wam do gustu i dzięki nim nauka gry na gitarze stanie się łatwa i przyjemna. Na start przedstawiamy kilka ćwiczeń, które udoskonalą Twoją technikę gry, podczas nauki gry.

Informacje o stronie:
Id strony:
4017
Dodano do katalogu: 2020-07-21 o godzinie 09:38:46
Wpis w kategorii: Inne
Adres www: http://tuneguitar.net
Google PageRank: PageRank=0
Tagi: ćwiczenia na gitarę dla początkujących, darmowa nauka gry na gitarze, nauka gry na gitarze, nauka gry na gitarze online

darmowe ogłoszenia Kraków

Tysiące ogłoszeń z Krakowa w zasięgu Twojej ręki. Jesteśmy częścią największej w Polsce grupy ponad stu lokalnych serwisów ogłoszeniowych, działających na odrębnych domenach w 100 największych miastach Polski. Wybierając w trakcie dodawania ogłoszenia opcję “Dodaj ogłoszenie w stu serwisach”, zareklamujesz swój produkt czy usługę lokalnie, ale w całej Polsce! Skuteczność publikacji ogłoszeń w serwisach skupiających lokalne społeczności, jest zdecydowanie wyższa. Tysiące ogłoszeń z Krakowa w zasięgu Twojej ręki. Jesteśmy częścią największej w Polsce grupy ponad stu lokalnych serwisów ogłoszeniowych, działających na odrębnych domenach w 100 największych miastach Polski. Wybierając w trakcie dodawania ogłoszenia opcję “Dodaj ogłoszenie w stu serwisach”, zareklamujesz swój produkt czy usługę lokalnie, ale w całej Polsce! Skuteczność publikacji ogłoszeń w serwisach skupiających lokalne społeczności, jest zdecydowanie wyższa.

Informacje o stronie:
Id strony:
4008
Dodano do katalogu: 2020-07-17 o godzinie 10:09:25
Wpis w kategorii: Inne
Adres www: http://wkrakowie.eu
Google PageRank: PageRank=0
Tagi: darmowe ogłoszenia drobne Kraków, darmowe ogłoszenia Kraków, darmowe ogłoszenia o pracę Kraków

ogłoszenia Rzeszów darmowe

Tysiące ogłoszeń z Rzeszowa w zasięgu Twojej ręki. Jesteśmy częścią największej w Polsce grupy ponad stu lokalnych serwisów ogłoszeniowych, działających na odrębnych domenach w 100 największych miastach Polski. Wybierając w trakcie dodawania ogłoszenia opcję “Dodaj ogłoszenie w stu serwisach”, zareklamujesz swój produkt czy usługę lokalnie, ale w całej Polsce! Skuteczność publikacji ogłoszeń w serwisach skupiających lokalne społeczności, jest zdecydowanie wyższa.Tysiące ogłoszeń z Rzeszowa w zasięgu Twojej ręki. Jesteśmy częścią największej w Polsce grupy ponad stu lokalnych serwisów ogłoszeniowych, działających na odrębnych domenach w 100 największych miastach Polski. Wybierając w trakcie dodawania ogłoszenia opcję “Dodaj ogłoszenie w stu serwisach”, zareklamujesz swój produkt czy usługę lokalnie, ale w całej Polsce! Skuteczność publikacji ogłoszeń w serwisach skupiających lokalne społeczności, jest zdecydowanie wyższa.

Informacje o stronie:
Id strony:
4007
Dodano do katalogu: 2020-07-17 o godzinie 10:06:40
Wpis w kategorii: Inne
Adres www: http://wrzeszowie.com
Google PageRank: PageRank=0
Tagi: darmowe ogłoszenia drobne Rzeszów, darmowe ogłoszenia o pracę Rzeszów, ogłoszenia Rzeszów darmowe, Rzeszów ogłoszenia lokalne

studio florystyczne warszawa

U nas kupisz gotowe bukiety, dekoracje oraz świeże kwiaty cięte. Potrzebujesz dekoracji florystycznych na ślub, wesele, event, lub na inną wyjątkową okazję? Zapraszamy do naszej pracowni przy ul.Grochowskiej 280 lok 1 ( w podwórku ) .Jesteśmy od Poniedziałku do Soboty  

Zajmujemy się oprawą florystyczną wesel, ślubów, eventów jak i imprez okolicznościowych komunie, rocznice, jubileusze. Kwiaty i natura zawsze mi towarzyszyły. Idąc za tym co dyktowała mi intuicja ukończyłam kierunek ogrodnictwo w Szkole Głównej Gospodarstwa Wiejskiego (SGGW) na etapie magistra. Mając ciągły niedosyt równolegle ukończyłam również Studium w Warszawie na kierunku technik – florysta. Nasz cel to Wasze zadowolenie, a kwiaty sprawiają, że chwile w których Wam towarzyszą stają się wyjątkowe i niepowtarzalne.U nas kupisz gotowe bukiety, dekoracje oraz świeże kwiaty cięte. Potrzebujesz dekoracji florystycznych na ślub, wesele, event, lub na inną wyjątkową okazję? Zapraszamy do naszej pracowni przy ul.Grochowskiej 280 lok 1 ( w podwórku ) .Jesteśmy od Poniedziałku do Soboty Zajmujemy się oprawą florystyczną wesel, ślubów, eventów jak i imprez okolicznościowych komunie, rocznice, jubileusze. Kwiaty i natura zawsze mi towarzyszyły. Idąc za tym co dyktowała mi intuicja ukończyłam kierunek ogrodnictwo w Szkole Głównej Gospodarstwa Wiejskiego (SGGW) na etapie magistra. Mając ciągły niedosyt równolegle ukończyłam również Studium w Warszawie na kierunku technik – florysta. Nasz cel to Wasze zadowolenie, a kwiaty sprawiają, że chwile w których Wam towarzyszą stają się wyjątkowe i niepowtarzalne.

Informacje o stronie:
Id strony:
4006
Dodano do katalogu: 2020-07-17 o godzinie 09:58:27
Wpis w kategorii: Inne
Adres www: http://kwiatkikaski.pl
Google PageRank: PageRank=0
Tagi: bukiety ślubne, kwiaciarnia, kwiaciarnia, kwiaty

Fotoksiążki i Fotokalendarze - Artesis Studio

Zajmujemy się tworzeniem profesjonalnych projektów do albumów zdjęciowych, inaczej nazywanych fotoksiążkami. Fotoksiążka jest to niezwykle estetycznie wykonany album z zdjęciami, stworzony po to by upamiętniać najważniejsze wydarzenia z naszego życia. Tworzone przez nas projekty są tak zaprojektowane, aby to zdjęcia odgrywały główną rolę. Posiadamy wiele szablonów do wyboru, co sprawia że każdy nasz klient znajdzie coś dla siebie i dopasuje swój album odpowiednio według własnego gustu. Fotoksiążki to nie jedyny produkt jaki oferuje nasze studio. Posiadamy również szablony do fotokalendarzy na bieżący lub nadchodzący rok. Dzięki temu zyskasz gustowny i unikalny kalendarz z Twoimi ulubionymi zdjęciami, który towarzyszył Ci będzie przez cały rok! Zapraszamy więc do zapoznania się z naszą ofertą na stronie internetowej naszego studia: Artesis.pl.Zajmujemy się tworzeniem profesjonalnych projektów do albumów zdjęciowych, inaczej nazywanych fotoksiążkami. Fotoksiążka jest to niezwykle estetycznie wykonany album z zdjęciami, stworzony po to by upamiętniać najważniejsze wydarzenia z naszego życia. Tworzone przez nas projekty są tak zaprojektowane, aby to zdjęcia odgrywały główną rolę. Posiadamy wiele szablonów do wyboru, co sprawia że każdy nasz klient znajdzie coś dla siebie i dopasuje swój album odpowiednio według własnego gustu. Fotoksiążki to nie jedyny produkt jaki oferuje nasze studio. Posiadamy również szablony do fotokalendarzy na bieżący lub nadchodzący rok. Dzięki temu zyskasz gustowny i unikalny kalendarz z Twoimi ulubionymi zdjęciami, który towarzyszył Ci będzie przez cały rok! Zapraszamy więc do zapoznania się z naszą ofertą na stronie internetowej naszego studia: Artesis.pl.

Informacje o stronie:
Id strony:
4004
Dodano do katalogu: 2020-07-16 o godzinie 15:42:37
Wpis w kategorii: Inne
Adres www: http://www.artesis.pl
Google PageRank: PageRank=0
Tagi: fotokalendarz projekty, fotokalendarze, fotoksiązki szablony, fotoksiążki, kalendarze personalizowane

Sprzedaż generatorów generatorów azotu i tlenu

Sprzedaż i serwis online generatorów azotu i generatorów tlenu SYSADVANCE. Najtańsze ceny generatorów azotu i generatorów tlenu. Propozycja ceny generatora azotu i generatora azotu.Sprzedaż i serwis online generatorów azotu i generatorów tlenu SYSADVANCE. Najtańsze ceny generatorów azotu i generatorów tlenu. Propozycja ceny generatora azotu i generatora azotu.

Informacje o stronie:
Id strony:
3948
Dodano do katalogu: 2020-06-10 o godzinie 00:20:57
Wpis w kategorii: Inne
Adres www: https://www.generatory-dusika.sk
Google PageRank: PageRank=0
Tagi: cena generatora azotu, cena generatora azotu, cena generatora tlenu, cena generatora tlenu, generator azotu, generator azotu, generator tlenu, generator tlenu, generatory azotu, generatory azotu, generatory tlenu, generatory tlenu

Tłumaczenia i szkolenia językowe - Chilli Translations | Poznań

Oferujemy tłumaczenia i szkolenia językowe - ponad 30 języków! Współpracujemy z lektorami, native speakerami i wykładowcami akademickimi - napisz do nas!Oferujemy tłumaczenia i szkolenia językowe - ponad 30 języków! Współpracujemy z lektorami, native speakerami i wykładowcami akademickimi - napisz do nas!

Informacje o stronie:
Id strony:
3937
Dodano do katalogu: 2020-05-31 o godzinie 20:21:14
Wpis w kategorii: Inne
Adres www: http://chillitranslations.com
Google PageRank: PageRank=0
Tagi: kursy, szkolenia językowe, tłumaczenia

PNR POLSKA - głowice myjące i armatura wodna

PNR Polska dystrybuuje wysokiej jakości głowice myjące do czyszczenia zbiorników oraz atomizery, które umożliwiają pracę nawet w najtrudniejszych warunkach atmosferycznych. Za ich pomocą można zraszać hałdy, podlewać rośliny na szklarniach czy też wykorzystywać je w innych gałęziach przemysłu. Posiadamy wieloletnie doświadczenie firmowane przez  PNR Italia. Sprawdź nas!PNR Polska dystrybuuje wysokiej jakości głowice myjące do czyszczenia zbiorników oraz atomizery, które umożliwiają pracę nawet w najtrudniejszych warunkach atmosferycznych. Za ich pomocą można zraszać hałdy, podlewać rośliny na szklarniach czy też wykorzystywać je w innych gałęziach przemysłu. Posiadamy wieloletnie doświadczenie firmowane przez PNR Italia. Sprawdź nas!

Informacje o stronie:
Id strony:
3909
Dodano do katalogu: 2020-05-11 o godzinie 10:11:13
Wpis w kategorii: Inne
Adres www: http://www.dysze-wodne.pl
Google PageRank: PageRank=0
Tagi: armatura wodna, Głowice myjące

Części do silników Deutz - KAM-TECH

Oferujemy części do silników Deutz modeli: 1011 1011F 1012 1013 2012  2013 
 511 912 913. W razie braku części, jakimi zainteresowani są nasi klienci możliwy jest kontakt i zamówienie określonego modelu. Oferujemy części do silników Deutz modeli: 1011 1011F 1012 1013 2012 2013 511 912 913. W razie braku części, jakimi zainteresowani są nasi klienci możliwy jest kontakt i zamówienie określonego modelu.

Informacje o stronie:
Id strony:
3856
Dodano do katalogu: 2020-04-07 o godzinie 09:27:27
Wpis w kategorii: Inne
Adres www: https://deutz-sklep.pl
Google PageRank: PageRank=0
Tagi: czesci deutz, hurtownia deutz, magazyn deutz, sklep deutz
<< wcześniej
dalej >>
Zobacz wpisy w kategorii w naszym SEO - Darmowym katalogu stron www. Dopisz swoją stronę i zwiększ jej pozycję w wyszukiwarkach. Każdy odnośnik do Twojej strony - to jej wyższa pozycja. Pozycjonowanie za darmo.
Zobacz, wpisy, darmowy katalog stron www, katalog stron www, seo, darmowy, pozycjonowanie za darmo, pozycjonowanie za free, pozycjonowanie
Dopisz swoją stronę do katalogu na www.seo-darmowy-katalog-stron-www.pl