Kategorie stron:

Wpisy z kategorii Organizacje pozarządowe (6)


<< wcześniej
dalej >>


Sklep Charytatywny Z Głębokiej Szuflady

W naszym sklepie znajdą Państwo przedmioty nowe i używane. Współczesne i retro. Pamiątki z przeszłości, stare monety, znaczki, pocztówki i plakaty. Odzież, torebki, wózki dla dzieci, meble, zabawki, książki. I symboliczne ceny. Całkowity uzyskany dochód przeznaczamy na edukację, regularne korepetycje i opiekę świetlicową dla gdyńskiej młodzieży z niezamożnych rodzin. Więc... kupując - pomagasz. Tu możesz przynieść, nietrafione prezenty, artykuły domowe, niepotrzebny sprzęt AGD, meble i rzeczy, które zalegają Ci w szafie. Damy im nowe życie!W naszym sklepie znajdą Państwo przedmioty nowe i używane. Współczesne i retro. Pamiątki z przeszłości, stare monety, znaczki, pocztówki i plakaty. Odzież, torebki, wózki dla dzieci, meble, zabawki, książki. I symboliczne ceny. Całkowity uzyskany dochód przeznaczamy na edukację, regularne korepetycje i opiekę świetlicową dla gdyńskiej młodzieży z niezamożnych rodzin. Więc... kupując - pomagasz. Tu możesz przynieść, nietrafione prezenty, artykuły domowe, niepotrzebny sprzęt AGD, meble i rzeczy, które zalegają Ci w szafie. Damy im nowe życie!

Informacje o stronie:
Id strony:
4224
Dodano do katalogu: 2020-11-03 o godzinie 10:50:52
Wpis w kategorii: Organizacje pozarządowe
Adres www: https://www.fundacjafly.pl
Google PageRank: PageRank=0
Tagi: drugie życie przedmiotów, Gdynia sklep charytatywny, gdzie oddać meble, gdzie oddać rzeczy w gdyni

Bank Żywności w Siedlcach

Idea Banku Żywności opiera się na prostych założeniach: ograniczenie niedożywienia poprzez racjonalne zagospodarowanie nadwyżek żywności oraz zapobieganie zjawisku jej marnowania. Wszystkie działania podejmowane przez Bank u swych fundamentów posiadają te właśnie cele. Wiąże się to bezpośrednio z niesieniem pomocy najbardziej potrzebującym.Idea Banku Żywności opiera się na prostych założeniach: ograniczenie niedożywienia poprzez racjonalne zagospodarowanie nadwyżek żywności oraz zapobieganie zjawisku jej marnowania. Wszystkie działania podejmowane przez Bank u swych fundamentów posiadają te właśnie cele. Wiąże się to bezpośrednio z niesieniem pomocy najbardziej potrzebującym.

Informacje o stronie:
Id strony:
2391
Dodano do katalogu: 2016-11-18 o godzinie 09:34:02
Wpis w kategorii: Organizacje pozarządowe
Adres www: http://bankzywnoscisiedlce.weebly.com
Google PageRank: PageRank=0
Tagi: Bank, Siedlcach, w, Żywności

Ochotnicza Straż Pożarna w Nurzynie

Oficjalna strona Ochotniczej Straży Pożarnej w Nurzynie. Aktualności, zdarzenia, akcje.Oficjalna strona Ochotniczej Straży Pożarnej w Nurzynie. Aktualności, zdarzenia, akcje.

Informacje o stronie:
Id strony:
2389
Dodano do katalogu: 2016-11-16 o godzinie 11:32:10
Wpis w kategorii: Organizacje pozarządowe
Adres www: http://osp.nurzyna.pl
Google PageRank: PageRank=0
Tagi: aktualności, Celiński, Dębowica, mundur, Nurzyna, Nurzyński, Ochotnicza, odznaczenia, OSP, pożar, Pożarna, Straż, Strażak, Trzebieszów

Gmina Koszyce &#8211; Strona mieszkańców gminy Koszyce

Serwis internetowy GminaKoszyce.com to niezależna platforma wymiany informacji o sprawach dotyczących gminy Koszyce i jej mieszkańców. Jej głównym celem jest prezentowanie pomijanych przez lokalne władze treści i informacji, które mogą zainteresować mieszkańców gminy Koszyce.

Każdy może zaproponować teksty lub tematy do opublikowania na www.GminaKoszyce.com.

Napisz do nas na adres email: info@gminakoszyce.comSerwis internetowy GminaKoszyce.com to niezależna platforma wymiany informacji o sprawach dotyczących gminy Koszyce i jej mieszkańców. Jej głównym celem jest prezentowanie pomijanych przez lokalne władze treści i informacji, które mogą zainteresować mieszkańców gminy Koszyce. Każdy może zaproponować teksty lub tematy do opublikowania na www.GminaKoszyce.com. Napisz do nas na adres email: info@gminakoszyce.com

Informacje o stronie:
Id strony:
1777
Dodano do katalogu: 2016-03-04 o godzinie 02:24:11
Wpis w kategorii: Organizacje pozarządowe
Adres www: http://www.GminaKoszyce.com
Google PageRank: PageRank=
Tagi: gmina Koszyce, gminakoszyce, Koszyce

Fundacja Kobiety Nauki Polska Sieć Kobiet Nauki

KobietyNauki.org oraz fanpage Polskiej Sieci Kobiet Nauki na Facebooku ma być w naszym zamyśle  miejscem w przestrzeni wirtualnej, gdzie będziemy mogły podzielić się swoimi doświadczeniami oraz nawiązać kontakty. Liczymy, że pozwoli nam to rozwinąć współpracę w różnych obszarach, inspirować się wzajemnie, a także poszukiwać partnerek/partnerów do wspólnych projektów naukowych.
Pragniemy również, aby dzięki możliwościom, jakie dają nam nowe technologie, bez względu na dzielące nas odległości, możliwe było wzajemne wspieranie naszych inicjatyw i projektów. Naszym celem jest popularyzowanie osiągnięć polskich badaczek oraz wspieranie naukowczyń na każdym etapie rozwoju ich kariery. Fundacja promuje organizacje, których celami statutowymi są: działalność naukowa, naukowo-techniczna, oświatowa, wydawnicza, kulturalna, m.in. poprzez akcje patronackie oraz kampanie promocyjne. KobietyNauki.org oraz fanpage Polskiej Sieci Kobiet Nauki na Facebooku ma być w naszym zamyśle miejscem w przestrzeni wirtualnej, gdzie będziemy mogły podzielić się swoimi doświadczeniami oraz nawiązać kontakty. Liczymy, że pozwoli nam to rozwinąć współpracę w różnych obszarach, inspirować się wzajemnie, a także poszukiwać partnerek/partnerów do wspólnych projektów naukowych. Pragniemy również, aby dzięki możliwościom, jakie dają nam nowe technologie, bez względu na dzielące nas odległości, możliwe było wzajemne wspieranie naszych inicjatyw i projektów. Naszym celem jest popularyzowanie osiągnięć polskich badaczek oraz wspieranie naukowczyń na każdym etapie rozwoju ich kariery. Fundacja promuje organizacje, których celami statutowymi są: działalność naukowa, naukowo-techniczna, oświatowa, wydawnicza, kulturalna, m.in. poprzez akcje patronackie oraz kampanie promocyjne.

Informacje o stronie:
Id strony:
1556
Dodano do katalogu: 2016-01-02 o godzinie 21:41:23
Wpis w kategorii: Organizacje pozarządowe
Adres www: http://www.kobietynauki.org
Google PageRank: PageRank=
Tagi: badaczki, ekspertki, fundacja, Kobiety Nauki, nauka

Forum But w Butonierce

But w Butonierce BSC to stowarzyszenie, które skupia miłośników klasycznej elegancji. Promujemy nie tylko elegancki wizerunek, lecz także postawę i nastawienie wobec życia – etykietę i savoir vivre.

stowarzyszenieWspieramy rzemieślników oraz sprzedawców towarów i usług, dla których jakość i zadowolenie klienta są priorytetem. Żyjąc w czasach masowej produkcji, staramy się odkrywać tych niewielu pozostałych, tajemniczych mistrzów interesujących nas profesji związanych z elegancją i stylem życia.But w Butonierce BSC to stowarzyszenie, które skupia miłośników klasycznej elegancji. Promujemy nie tylko elegancki wizerunek, lecz także postawę i nastawienie wobec życia – etykietę i savoir vivre. stowarzyszenieWspieramy rzemieślników oraz sprzedawców towarów i usług, dla których jakość i zadowolenie klienta są priorytetem. Żyjąc w czasach masowej produkcji, staramy się odkrywać tych niewielu pozostałych, tajemniczych mistrzów interesujących nas profesji związanych z elegancją i stylem życia.

Informacje o stronie:
Id strony:
603
Dodano do katalogu: 2014-05-14 o godzinie 08:33:43
Wpis w kategorii: Organizacje pozarządowe
Adres www: http://forum.butwbutonierce.pl/
Google PageRank: PageRank=0
Tagi: garnitur, marynarka, moda męska
<< wcześniej
dalej >>
Zobacz wpisy w kategorii w naszym SEO - Darmowym katalogu stron www. Dopisz swoją stronę i zwiększ jej pozycję w wyszukiwarkach. Każdy odnośnik do Twojej strony - to jej wyższa pozycja. Pozycjonowanie za darmo.
Zobacz, wpisy, darmowy katalog stron www, katalog stron www, seo, darmowy, pozycjonowanie za darmo, pozycjonowanie za free, pozycjonowanie
Dopisz swoją stronę do katalogu na www.seo-darmowy-katalog-stron-www.pl